REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Usuwanie zmarszczek
Mężczyźni coraz częściej korzystają z możliwości medycyny estetycznej, aby zachować zdrowy, atrakcyjny wygląd, co procentuje dobrym samopoczuciem oraz utrzymaniem profesjonalnego wizerunku. Istnieje szereg zabiegów zwalczających efekty starzenia, dostosowanych do potrzeb męskiej skóry. 
Do najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych, bezpiecznych metod usuwania zmarszczek należą:
 • TOKSYNA BOTULINOWA-USUWANIE ZMARSZCZEK
  Niechirurgiczna, bezpieczna i skuteczna korekta zmarszczek mimicznych (dynamicznych) wynikających z nadmiernej aktywności mięśni, opiera się przede wszystkim na podawaniu do tych mięśni toksyny botulinowej, co powoduje ich odwracalną relaksację.

 • WYPEŁNIANIE BRUZD
  Niechirurgiczna, bezpieczna i skuteczna korekta w starzeniu się skóry opiera się przede wszystkim na wypełnianiu zmarszczek oraz podawaniu do błony śluzowej ust kwasu hialuronowego - naturalnej substancji występującej w naszym organizmie.

 • MEZOTERAPIA
  Nowoczesny, nieinwazyjny i bezpieczny sposób na zapobieganie procesom starzenia się skóry oraz na pobudzenie komórek skóry do utrzymania prawidłowego metabolizmu. Ponadto zabieg spłyca drobne zmarszczki , doskonale nawilża i ujędrnia skórę, nadaje jej elastyczność, świeżość i blask. Do mezoterapii stosuje się różne substancje aktywne:

  1. kwas hialuronowy
  2. kwas hialuronowy + witaminy + aminokwasy + śladowe pierwiastki
  3. koktajle, między innymi na bazie krzemionki, rutyny, kofeiny, pirogronianu sodu, śladowych pierwiastków
Starzenie się jest naturalnym procesem. Wraz z upływem czasu zmienia się wygląd oraz właściwości naszej skóry. Na powstawanie zmarszczek i zmianę konturów twarzy, ma wpływ wiele czynników: zmiany hormonalne, wiek biologiczny, ekspozycja na słońce, palenie tytoniu. Skóra traci elastyczność i jędrność, staje się mniej nawilżona, bardziej wrażliwa. Wyróżnia się dwa rodzaje starzenia się skóry: starzenie fizjologiczne, związane z naszymi genami oraz, starzenie środowiskowe - uwarunkowane czynnikami zewnętrznymi.

Istnieją różne rodzaje zabiegów przywracających młodszy wygląd - w zależności od potrzeb pacjenta i jego oczekiwań, lekarz po konsultacji wybiera odpowiednią metodę. Często stosuje się kompleksową terapię, łącząc różne zabiegi dla uzyskania najlepszego efektu. Niektóre możne zastosować łącznie w czasie jednej wizyty, są też takie, między którymi należy zachować odpowiedni odstęp czasu.
   
ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771