REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Terapia łysienia

Włosy starzeją się, podobnie jak skóra. Z biegiem lat stają się suche, cieńsze, mniej gęste, tracą połysk. Odpowiedzialnych za to jest kilka czynników: spadek produkcji kolagenu, stres, zaburzenia metabolizmu, (wolne rodniki), niewłaściwa dieta (niedobór aminokwasów, miedzi, cynku, selenu,żelaza) nieprawidłowa pielęgnacja, zmiany hormonalne, promieniowanie słoneczne oraz czynniki genetyczne. Włosy stają słabsze, bardziej kruche i cienkie. Ich faza wzrostu jest krótsza. W przypadku nadmiernej lub zbyt szybkiej utraty włosów niezbędne jest przede wszystkim wykonanie podstawowych badań aby wyeliminować przyczynę chorobową.  

W farmakologicznym leczeniu łysienia typu androgenowego stosuje się preparaty silnie pobudzające wzrost włosa. Kuracja dobierana jest przez lekarza  indywidualnie w zależności od przyczyny i typu łysienia. 

Zabiegi sotsowane w terapii łysienia mają na celu zwiększenie ukrwienia w okolicy mieszka włosowego, a co za tym idzie lepsze odżywienia włosa.  To działanie  spowalnia lub zatrzymuje wypadanie włosów i ułatwia odrastanie grubszych włosów w nowej dłuższej fazie wzrostu. 

 Skutecznymi zabiegami pobudzającymi wzrost włosa są:

  • KRIOTERAPIA
  • MEZOTERAPIA IGŁOWA

 KRIOTERAPIA

Masaże ciekłym azotem silnie poprawiaja ukrwienie okolicy mieszka włosowego.

 MEZOTERAPIA 

Koktajle sporządzane do mezoterapii skóry głowy przede wszystkim pobudzają mikrokrążenie, wzmacniają i ochraniają strukturę naczyń włosowatych, stymulują wzrost włosa, odżywiają i zabezpieczaja przed wysuszeniem tkanki otaczające korzeń włosa. Mezoterapia skóry głowy łączy w sobie nawilżanie, pobudzanie oraz odżywienie struktury włosa. Włosy zostają pobudzone do wzrostu, staja się silniejsze oraz bardziej witalne, nabierają gęstości i blasku. Ponadto są zabezpieczone przed wysuszeniem a tym samym przed powstawaniem łupieżu.

ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771