REVITALIZATION

LIPS


STAINS

HANDS


 


SCLEROTHERAPY

     
Home

  


 
 Lips like a dream... natural look  

DERMAMELAN - permanent stains removal, rejuvenation 
 
Effective removal of dilated venous vessels on the face, neck and legs

 Our safe and effective treatments  give spectacular long-lasting results in the fight against these problems

LIPOLIZA    NICI LIFTINGUJĄCE   ULTRADŹWIĘKI    MEZOTERAPIA    MIĘKKI LIFTING    THERMOLIFT     BOTOX       

Medic Contour - SKUTECZNE MODELOWANIE SYLWETKI >>
Najbezpieczniejsza metoda usuwania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Innowacyjna technologia łącząca działanie fal ultradźwiękowych z dermomasażem. Spektakularne efekty bez ryzyka blizn, bólu i kłucia.  Dodatkowo przywrócenie gładkości i sprężystości skóry.

Lifting biomimetyczny - ODMŁADZANIE DŁONI >>
Najskuteczniejszy zabieg przywracający objętość i gładkość skórze dłoni.
Unikatowe połączenie kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych.
Zabieg wykonywany w technice "jednego wkłucia", nie wymaga znieczulenia.


Thermolift - LIFTING BEZ SKALPELA >>
Zaawansowana technologia przywracająca gęstość i napięcie skórze twarzy i ciała. System oparty na zastosowaniu energii fal radiowych.   Regulacja mocy, zapewnia precyzję, bezpieczeństwo i gwarantuje skuteczność. Zabieg nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny.

Nici liftingujące >>
Najnowsdze osiagnięcie medycyny estetycznej, polegające na wprowadzeniu wchłanialnych nici chirurgicznych do głębszych warstw skóry. Spektakularny efekt jest związany z podwójnym mechanizmem działania: pierwszy to wyraźne napięcie i uniesienie skóry, drugi to pobudzenie syntezy kolagenu. Zabieg jest bezpieczny, nie wymaga znieczulenia.


Gładka, zdrowa skóra i zadbane ciało to dziś marzenie zarówno każdej kobiety jak i mężczyzny. Oferta naszego gabinetu zawiera szeroki wachlarz zabiegów leczniczych oraz konsultacji z zakresu medycyny estetycznej. 

Specjalizujemy się w nowoczesnych zabiegach odmładzających, poprawiających sylwetkę oraz w usuwaniu i leczeniu zmian skórnych. Gwarantujemy wysoką jakość usług, szybko widoczne efekty w połączeniu z mało inwazyjnymi metodami. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne techniki zabiegów. Używamy produktów najwyższej jakości oraz profesjonalnego sprzętu, zgodnie z najnowszymi światowymi standardami.  

Wysoką jakość wykonywanych usług, potwierdzają liczne certyfikaty, nominacje do Godła Liderów Jakości Medycyny Estetycznej w Polsce,  jak również obecność naszego gabinetu, na liście 72 Gabinetów Medycyny Estetycznej rekomendowanych przez tygodnik Newsweek Polska. Najlepszą rekomendacją są nasi zadowoleni, stali Pacjenci. 

Wszystkie zabiegi ustalane i przygotowywane są indywidualnie dla każdego Pacjenta, po dokładnej konsultacji, w wersji dla kobiet i mężczyzn, uwzględniając ich zróżnicowane potrzeby. Procedury lekarskie zostają uzupełniane indywidualnie dobieranym programem profilaktycznym oraz precyzyjnie ustaloną pielęgnacją do stosowania domowego. 

Dodatkowym atutem gabinetu jest dogodna lokalizacja na południu Wrocławia wraz z bezpłatnym parkingiem oraz przyjazna, relaksująca atmosfera. 

Zapraszamy na konsultacje!


W. Rutkiewicz Street 30 
50-671 Wrocław  

MON-FRI 10:00-19:00

Registration+48 737 162 771