REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Dermomassage

Dermomassage  to opatentowana, skuteczna metoda wyszczuplania,  której  pomysłodawcą był Francuz Louis Paul Guitay.   Urządzenie  z  techniką zastępującą  masaż manualny, jednak dzięki innowacyjnej technologii możemy w pełni kontrolować siłę podciśnienia i dobierać częstotliwość, dlatego zabieg nadaje się dla każdego rodzaju skóry. Masaż wykonywany jest za pomocą specjalnych głowic. Skutecznie aktywuje proces lipolizy oraz silnie pobudza produkcję kolagenu i elastyny.  

 


Co to jest

Dermomassager służy do wykonywania masażu podciśnieniowego, w efekcie którego następuje rozbicie "zrazików" tłuszczowych. Skutecznie ułatwia i przyśpiesza również eliminację tłuszczu z organizmu, po zabiegach lipolizy iniekcyjnej i lipolizy ultradźwiękowej. Przywraca prawidłowy przepływ w naczyniach włosowatych i limfatycznych w skórze oraz skutecznie zagęszcza skórę, dzięki pobudzeniu wytwarzania elementów budulcowych skóry.   

Jak działa

Stanowi połączenie  masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami. Podczas zabiegu, wybraną partię ciała masuje się przy pomocy specjalnej głowicy, wyposażonej w ruchome rolki i rodzaj ssącej rury. Rolki obracając się  masują zassany fałd skóry. Poprawia to krążenie krwi i limfy oraz powoduje rozbijanie błon komórek tłuszczowych oraz połączeń między nimi. Ponadto głęboko zagęszcza skórę, przez stymulacje do produkcji kolagenu i elastyny. Czas trania zabiegu w zależności od okolicy, 15min do 1h.

Wskazania

Redukcja opornych depozytów tłuszczu w okolicach: brzuch, boki, ramiona, ręce, plecy, okolica łopatek, biodra, pośladki, uda, kolana, łydki. Cel: wyszczuplenie, i wyrzeźbienie sylwetki, oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Jaki jest efekt

Efekt jest już widoczny po jednym zabiegu. Rzeźbi sylwetkę, wyszczupla talię, ujędrnia i wygładza skórę ( likwidacja efektu pomarańczowej skórki) , znacznie redukuje cellulit, aktywnie stymuluje drenaż poprzez przyspieszenie przepływu krwi i limfy.

Czy zabieg jest bolesny

Zabieg nie jest bolesny. Odczuwalny jest jako zasysanie skóry. Bezposrednio po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. 

Jak często wykonuje się zabieg

Po ocenie figury lub  problematycznego miejsca zostaje ustalony program zabiegów, indywidualnie dostosowany dla każdego pacjenta. Zaleca się wykonio średnio 5 zabiegów co 5-7 dni.

Zalecenia po zabiegu

Aby uzyskać jak najlepsze efekty,  zabiegi Dermomassage łączy się z zabiegami Medic Contour oraz lipolizą iniekcyjną.  

Przeciwwskazania

Ciąża, stany zapalne i uszkodzenia skóry, infekcje, czynne skórne alergie, choroby żył i tętnic, niewydolność krążenia, nadciśnienie tętnicze, choroby krwi, leczenie antykoagulantami, nowotwory
ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771