REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Dłonie
LIFTING BIOMIMETYCZNY  
Przełomowa metoda w odmładzaniu wiotkiej skóry i przywracaniu jej objętości. Nowatorska technika  liftingu wykorzystuje dotychczasowe osiągnięcie w medycynie estetycznej  - kwas hialuronowy usieciowany w unikalnym połączeniu z  peptydami biomimetycznychi w preparacie  REVOFIL - absolutnej rewolucji wśród wypełniaczy. Natychmiastowy efekt wypełnienia w połączeniu ze stymulacją naturalnych procesów naprawczych skóry, składają się na widoczny i zarazem najbardziej naturalny  efekt estetyczny. Komfortowy dla pacjenta zabieg, wykonywany metodą "jednego wkłucia".

Inne zabiegi, które przywrócą skórze dłoni równy koloryt, napięcie, nawilżenie, ujędrnienie i objętość czyli odmłodzenie:

KRIOTERAPIA
PEELINGI MEDYCZNE
KWAS HIALURONOWY
MEZOTERAPIA
THERMOLIFT 
LASEROTERAPIA
 
Nic tak nie zdradza wieku jak dłonie. Z wiekiem skóra dłoni podobnie jak na szyi, szybciej, niż pozostałe obszary traci swoją jędrność, robi się wiotka i sucha. Dzieje się tak z powodu zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego przez komórki skóry. Powierzchowne żyły i ścięgna robią się bardziej widoczne. Nasze dłonie starzeją się najszybciej również z tego powodu, że nieustannie narażone są na czynniki zewnętrzne, takie jak słońce, zmiany temperatur, codziennie stosowane detergenty. 
 
Kremy i zabiegi kosmetyczne tylko w niewielkim stopniu  są w stanie chwilowo nawilżyć i poprawić   wygląd skóry na naszych dłoniach.
 
Najważniejsza w zabiegach odmładzających jest terapia kompleksowa: usunięcie przebarwień, odtworzenie naturalnej objętości tkanki podskórnej oraz przywrócenie elastyczności skórze i jej nawilżenie.

q

ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771