REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Lipoliza iniekcyjna
INTRALIPOTERAPIA - to zabieg, którego celem jest zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w wybranych rejonach ciała. Pozwala na bezoperacyjną redukcję tkanki tłuszczowej. Metoda ta nie służy do leczenia otyłości. Jest jednak najskuteczniejszą nieinwazyjną procedurą, dzięki której możemy usunąć tkankę tłuszczową z różnych miejsc ciała. To bezpieczna i skuteczna terapia dla tych pacjentów, którzy chcą pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej unikając jednocześnie chirurgii - liposukcji. Jest możliwa do zastosowania zarówno kobiet jak i u mężczyzn.Na czym polega zabieg
Wykonywany wyłącznie przez lekarza. Polega na wstrzykiwaniu pod skórę, do tkanki tłuszczowej,  preparatów, w skład których wchodzą substancje rozpuszczające komórki tłuszczowe, w sposób pozwalający na ich bezpieczną przemianę i usunięcie z organizmu. Rozpuszczone komórki tłuszczowe transportowane są do wątroby, tam są metabolizowane a następnie wydalane. Najczęściej stosowane substancje: kofeina, fosfatydylocholina, deoksycholan sodu oraz specjalne koktajle. Ilość i rodzaj preparatu dobierana jest zawsze indywidualnie dla każdego pacjenta i okolicy ciała. Wszystkie preparaty używane do lipolizy powinny posiadać certyfikat CE. Nakłucia wykonuje się w małych odstępach, cienką igłą. Zabieg trwa około 30 minut. 

Wskazania
Modelowanie sylwetki i dolnej części twarzy.Podwójny podbródek, "chomiki", nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, bokach, pośladkach, udach, biodrach oraz w okolicy łopatki, ramion, pach i kolan.

Czy zabieg jest bolesny
Przed zabiegiem można wykonać znieczulenie powierzchowne, wówczas zabieg jest prawie bezbolesny

Po zabiegu 
W miejscach wykonywanych iniekcji pojawić się mogą lekkie opuchnięcia, zaczerwienienie  lub obrzęk. Dolegliwości te ustępują zwykle w ciągu kilku dni.

Jak często wykonuje się zabieg
Terapia to zwykle  1-3 zabiegów, w odstępach około 4 tygodni. Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Przeciwwskazania
Ciąża, karmienie piersią, alergia na składniki preparatu, choroby wątroby i nerek, cukrzyca, stany zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne

Po zabiegach lipolizy iniekcyjnej zalecane jest wykonanie masażu manualnego lub dermomasażu, który ułatwia i przyśpiesza eliminację tłuszczu z organizmu. 
ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771