REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Usta

Pełne, zmysłowe usta są ozdobą każdej kobiety, niestety, wraz z wiekiem pojawiają się zmiany związane z procesem starzenia się skóry i czerwieni wargowej. 


Zmiany te polegają na  zmniejszeniu ilości kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego - czyli na odwodnieniu, co w następstwie przynosi spadek objętości i jędrności ust, opadanie kącików i wiotczenie brzegów ust. 

Utrata objętości w pierwszym rzędzie dotyczy obszaru środkowej części twarzy (kości policzkowych, policzków, okolic nosowo-wargowych oraz kącików ust), następnie okolic żuchwy i podbródka oraz szyi i skroni. Z czasem szminka i konturówka nie wystarczają. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje pełna gamę preparatów kwasu hialuronowego stworzonych specjalnie do wypełniania i korekty kształtu ust. 

Na podstawie wielu badań stwierdzono, że oddziałując na komórki skóry, kwas hialuronowy pobudza produkcję naszego własnego hialuronianu oraz kolagenu i elastyny przez co przeciwdziała starzeniu się skóry. Odpowiednio przeprowadzony zabieg pozwala na uzyskanie efektu zdrowych, naturalnych, jędrnych ust. Zapewnia również długotrwałe nawilżenie ust. W zależności od potrzeby, można wypełniać tylko górną lub dolną wargę, same kąciki oraz całe usta. Ilość i rodzaj preparatu zawsze jest dobierany indywidualnie dla każdego pacjenta, po wcześniejszej konsultacji. 

Przed zabiegiem stosuje się znieczulenie powierzchowne lub stomatologiczne nasiękowe. Rodzaj znieczulenia dobierany jest również indywidualnie.


UL.KONNA 4E 
52-100 WYSOKA - WROCŁAW 
PN-PT 10:00-19:00

perfect-derm@perfect-derm.com
+48 71 719 58 80