REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Usta

Pełne, zmysłowe usta są ozdobą każdej kobiety, niestety, wraz z wiekiem pojawiają się zmiany związane z procesem starzenia się skóry i czerwieni wargowej. 


Zmiany te polegają na  zmniejszeniu ilości kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego - czyli na odwodnieniu, co w następstwie przynosi spadek objętości i jędrności ust, opadanie kącików i wiotczenie brzegów ust. 

Utrata objętości w pierwszym rzędzie dotyczy obszaru środkowej części twarzy (kości policzkowych, policzków, okolic nosowo-wargowych oraz kącików ust), następnie okolic żuchwy i podbródka oraz szyi i skroni. Z czasem szminka i konturówka nie wystarczają. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje pełna gamę preparatów kwasu hialuronowego stworzonych specjalnie do wypełniania i korekty kształtu ust. 

Na podstawie wielu badań stwierdzono, że oddziałując na komórki skóry, kwas hialuronowy pobudza produkcję naszego własnego hialuronianu oraz kolagenu i elastyny przez co przeciwdziała starzeniu się skóry. Odpowiednio przeprowadzony zabieg pozwala na uzyskanie efektu zdrowych, naturalnych, jędrnych ust. Zapewnia również długotrwałe nawilżenie ust. W zależności od potrzeby, można wypełniać tylko górną lub dolną wargę, same kąciki oraz całe usta. Ilość i rodzaj preparatu zawsze jest dobierany indywidualnie dla każdego pacjenta, po wcześniejszej konsultacji. 

Przed zabiegiem stosuje się znieczulenie powierzchowne lub stomatologiczne nasiękowe. Rodzaj znieczulenia dobierany jest również indywidualnie.


ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771