REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Zmarszczki
Do najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych, bezpiecznych metod usuwania zmarszczek należą:

BOTOX  
Niechirurgiczna, bezpieczna i skuteczna korekta zmarszczek mimicznych (dynamicznych) wynikających z nadmiernej aktywności mięśni, opiera się przede wszystkim na podawaniu do tych mięśni toksyny botulinowej, co powoduje ich odwracalną relaksację. 

KWAS HIALURONOWY
Związek występujący naturalnie w naszej skórze ( i innych tkankach), posiadający  silne zdolności wiązania wody, nazywany "eliksirem piekna".  Iniekcje z kwasu hialuronowego opierają się na wypełnianiu zmarszczek i bruzd oraz podawaniu go do błony śluzowej ust. Pozwalają na bezpieczne i efektywne zapobieganie starzeniu się skóry.   

LIFTING BIOMIMETYCZNY
Przełomowa metoda w odmładzaniu wiotkiej skóry i przywracaniu jej objętości. Nowatorska technika  liftingu wykorzystuje dotychczasowe osiągnięcie w medycynie estetycznej  - kwas hialuronowy usieciowany w unikalnym połączeniu z  peptydami biomimetycznychi w preparacie  REVOFIL - absolutnej rewolucji wśród wypełniaczy. Natychmiastowy efekt wypełnienia w połączeniu ze stymulacją naturalnych procesów naprawczych skóry, składają się na widoczny i zarazem najbardziej naturalny  efekt estetyczny. Komfortowy dla pacjenta zabieg, wykonywany metodą "jednego wkłucia".

MEZOTERAPIA
Nowoczesny, nieinwazyjny i bezpieczny sposób na zapobieganie procesom starzenia się skóry oraz na pobudzenie komórek skóry do utrzymania prawidłowego metabolizmu. Ponadto zabieg spłyca drobne zmarszczki , doskonale nawilża i ujędrnia skórę, nadaje jej elastyczność, świeżość i blask. Do mezoterapii stosuje się różne substancje aktywne: kwas hialuronowy sam lub z dodatkiem witamin, aminokwasów,   śladowych pierwiastków, krzemionki, rutyny, kofeiny, pirogronianu sodu.

MEZOLIFT
Daje najlepsze rezultaty rewitalizacji skóry już po pierwszej serii nakłuć. To nowoczesny i bezpieczny sposób na zapobieganie procesom starzenia się skóry oraz na pobudzenie komórek skóry do utrzymania prawidłowego metabolizmu.

oraz zabiegi przy użyciu najnowszych technologii, długotrwale poprawiające gętość skóry, pobudzające produkcję kolagenu:

THERMOLIFT 
Nazywany inaczej  liftingiem bez skalpela, zmniejsza wiotkość skóry, zwiększa gęstość, redukuje tzw. nawisy. Jest to to opatentowany system opierający się na zastosowaniu energii fal radiowych, tzw. radiofrekwencji. Jedna z najnowocześniejszych niechirurgicznych technik, mająca na celu utrzymanie młodego wyglądu skóry poprzez przywrócenie skórze utraconej jędrności. Zabiegi można stosować zarówno w celu eliminacji istniejących oznak starzenia, takich jak zmarszczki lub zwiotczenie skóry oraz profilaktycznie aby jak najdłużej zatrzymać skórę w dobrej kondycji. Starzenie się jest naturalnym procesem. Wraz z upływem czasu zmienia się wygląd oraz właściwości naszej skóry. Na powstawanie zmarszczek i zmianę konturów twarzy, ma wpływ wiele czynników: zmiany hormonalne, wiek biologiczny, ekspozycja na słońce, palenie tytoniu. Skóra traci elastyczność i jędrność, staje się mniej nawilżona, bardziej wrażliwa. Wyróżnia się dwa rodzaje starzenia się skóry: starzenie fizjologiczne, związane z naszymi genami oraz, starzenie środowiskowe - uwarunkowane czynnikami zewnętrznymi. 

Z wiekiem w skórze zaczynają dominować procesy zanikowe, w obrębie jej warstw. Skóra wiotczeje i dochodzi do jej wysuszenia. Zmniejsza się produkcja przez komórki skóry kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego oraz lipidów, podstawowych substancji odpowiedzialnych za prawidłowe nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry.

Dziś zdrowy, młodzieńczy wygląd zapewniają nam dobrze dobrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, zwanej też medycyną dobrego samopoczucia. Korzystając z możliwości, jakie niosą ze sobą najnowsze rozwiązania w dziedzinie korekcji zmarszczek, możemy zatrzymywać czas i przedłużać młodość, oddalając procesy starzenia. 

Istnieją różne rodzaje zabiegów przywracających młodszy wygląd - w zależności od potrzeb pacjenta i jego oczekiwań, lekarz po konsultacji wybiera odpowiednią metodę. Często stosuje się kompleksową terapię, łącząc różne zabiegi dla uzyskania najlepszego efektu. Niektóre możne zastosować łącznie w czasie jednej wizyty, są też takie, między którymi należy zachować odpowiedni odstęp czasu. 

Zapraszamy na konsultację, która pozwoli wybrać najskuteczniejsze rozwiązanie.

 

ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771