REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA O nas

Dr Aneta Szulska-Schoepp - właścicielka Gabinetu PerfectDerm - jest lekarzem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych dla lekarzy na wydziale Kosmetologii i Medycyny Estetycznej KWSPZ w Krakowie. Specjalizuje się również w medycynie rodzinnej. Praktykę lekarską odbywała min. w Huddersfield Royal Infirmary, Lindley w Wielkiej Brytanii. 

Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego PTD, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej PTMR, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTMEiAA, należacego do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej UIME oraz członkiem Światowej Organizacji Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej WOSAAM. 

Cerftyfikowana specjalistka MasterClass, w dziedzinie medycyny estetycznej, specjalizuje się w technikach regeneracji skóry z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz metod z zastosowaniem laserów, ultradźwięków i fal radiowych, w celu uzyskania naturalnego efektu odmłodzenia. 

Dwukrotnie nominowana do Godła Liderów Jakości Medycyny Estetycznej w Polsce, jako właściciel Gabinetu PerfectDerm, przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej  - Medycyna Estetyczna Roku 2014 oraz 2015.

Jest autorem i konsultantem publikacji prezentowanych na łamach krajowych i światowych magazynów promujących zdrowy styl życia oraz artykułów w internecie między innymi w: Men's Health, Woman's Health, Żyj zdrowo i aktywnie, Medycyna Sportowa, na temat działania i zastosowania botoxu, kwasu hialuronowego, kolagenu oraz najnowocześniejszych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Brała udział w wielu kongresach i szkoleniach jako uczestnik oraz prowadząc prezentacje i szkolenia dla lekarzy. W celu zapewnienia pacjentom najwyższego poziomu wykonywanych usług, na bieżąco uczestniczy w prestiżowych, specjalistycznych kongresach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Autorka pracy specjalizacyjnej "Trądzik pospolity jako przewlekła dermatoza w praktyce lekarza rodzinnego - skuteczne metody leczenia". 

Szeroka gama zabiegów przywracających młodszy wygląd, usług leczniczych i konsultacji medycznych, oparta jest na bogatej wiedzy i doświadczeniu oraz na produktach najwyższej jakości, bezpiecznych i skutecznych, z użyciem profesjonalnych, certyfikowanych urządzeń, zgodnie z najnowszymi światowymi standardami. 

Dewiza Gabinetu PerfectDerm  "Uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta."

Dr Andrzej Schoepp, certyfikowany flebolog, specjalizuje się również w medycynie rodzinnej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w 1994r. Praktykę lekarską w zakresie skleroterapii odbywał min. w Monachium w Niemczech. 

Specjalizuje się w nieoperacyjnym leczeniu żylaków kończyn dolnych oraz zamykaniu poszerzonych naczyń żylnych, teleangiektazji tzw. pajączków metodą obliteracji, a także w leczeniu przewlekłych ran, owrzodzeń podudzi oraz w wykonywaniu ultrasonografii dopplerowskiej naczyń obwodowych. 

Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej PTMR, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTMEiAA, należacego do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej UIME oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Certyfikowany specjalista w dziedzinie zaawansowanych technik stosowanych w medycynie estetycznej z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Ponadto zajmuje się nowoczesnymi technikami intralipolizy oraz odmładzania dłoni.

ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771