REWITALIZACJA

USTA

PRZEBARWIENIA

DŁONIE


SKLEROTERAPIA Piszą o nas

Miło nam Państwa poinformować, że nasz Gabinet Medycyny Estetycznej znalazł się na liście gabinetów rekomendowanych przez tygodnik Newsweek Polska.

Newsweek Polska podjął się sprawdzenia, w których ośrodkach medycyny estetycznej w Polsce można bezpiecznie poddać się konkretnemu zabiegowi. Spośród 500 gabinetów z całego kraju, powstała lista 72 ośrodków medycyny estetycznej, godnych polecenia, gdzie lekarze dochowują wszelkiej staranności, by zabieg wykonać możliwie najbezpieczniej według sprawdzonych procedur. To jedyny taki przewodnik w Polsce przedstawiający jakość usług w gabinetach medycyny estetycznej. Założeniem jest pomoc pacjentom w wyborze bezpiecznego i profesjonalnego gabinetu. 

Do współpracy przy tym przedsięwzięciu zaproszeni zostali specjaliści z Gospodarstwa Pomocniczego przy Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i Towarzystwa Promocji Jakości Opieki Zdrowotnej, którzy od lat przygotowują z tygodnikiem Newsweek Polska ranking szpitali, czyli oceniają jakość i bezpieczeństwo zabiegów przeprowadzanych w szpitalach i klinikach. 

ul. W. Rutkiewicz 30 
50-571 Wrocław  

PN-PT 10:00-19:00

Rejestracja +48 737 162 771