Regulamin gabinetu

Regulamin gabinetu

 1. Rodzaj działalności leczniczej i zakres usług
 2. Godziny otwarcia.
 3. Udzielaniae usług, umawianie wizyty.
 4. Polityka prywatności
 5. Potwierdzenie i odwoływanie wizyt.
 6. Punktualność zabiegów
 7. Formy płatności
 8. Karty podarunkowe
 9. Regulamin promocji
 10. Miejsca parkingowe
 11. Zasady udostępniania dokumentacji medycznej.
 12. Reklamacje

  
RODZAJ DZIAŁALNOŚCI LECZNICZEJ I ZAKRES USŁUG

Centrum PerfectDerm, mieszczące się przy ul.W.Rutkiewicz 30 we Wrocławiu, jest centrum medycznym, zarejestrowanym od 2007 roku w rejestrze działalności gospodarczej praktyk lekarskich we Wrocławiu. Właścicielką Centrum PerfectDerm jest Dr Aneta Szulska-Schoepp. Znak towarowy - logo firmy, jest zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP. Nasze centrum jest miejscem udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie: konsultacje lekarskie oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, flebologii i chirurgii naczyniowej.

GODZINY OTWARCIA

Centrum PerfectDerm jest otwarte w dniach: poniedziałek, środa, piątek w godzinach od 10.00 do 15.00 oraz wtorek i czwartek w godzinach od 15.00 do 20.00. Nie świadczymy usług w niedziele i święta. 

UDZIELANIE USŁUG, UMAWIANIE WIZYTY

Konsultacje i zabiegi odbywają się  po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr telefonu 737 162 771 lub po umówieniu się osobistym w rejestracji. Można się z nami skontaktować również przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej www.perfect-derm.com. W przypadku braku możliwości odbebrania telefonu, oddzwaniamy tak szybko, jak to możliwe. Wszystkie wizyty potwierdzamy na dzień przed wizytą za pomocą wiadomości SMS, dlatego konieczne jest podanie przez Państwa numeru kontaktowego.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Podczas pierwszej wizyty w centrum, niezbędne jest wypełnienie i podpisanie formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz karty konsultacyjnej o stanie zdrowia. Niepodpisanie ww zgód uniemozliwia wykonanie usługi. Wszystkie dane medyczne gromadzone są zgodnie z wymogami RODO i ustawami dotyczącymi dokumentacji medycznej>>>czytaj więcej

POTWIERDZANIE I ODWOŁYWANIE WIZYTY

Po umówieniu się na wizytę, nie musza Państwo jej potwierdzać. Pacjent ma prawo do przełożenia wizyty/zabiegu, wcześniej informując o tym fakcie recepcję. W przypadku rezygnacji z umówionej wizyty lub braku możliwości zgłoszenia się na wizytę w ustalonym terminie, należy powiadomić o tym recepcję, najpóźniej na 1 dzień przed planowaną konsultacją/ zabiegiem. W przypadku odwołania wizyty w krótszym terminie, będzie pobierana za nią dodatkowa opłata przy następnej konsultacji.

PUNKTUALNOŚĆ ZABIEGÓW

Prosimy o przychodzenia 5-10 minut wcześniej żeby móc się przygotować do zabiegu i wypełnić kartę zabiegową. Dopuszczalne spóźnienie Pacjenta to maksymalnie 15 minut. Spóźnienie powyżej 15 minut skutkuje skróceniem wizyty. O spóźnieniu prosimy informować niezwłocznie telefonicznie. W trosce o najwyższą jakość usłu i Państwa bezpieczeństwo, ustalone godziny przyjęć przez lekarza są orientacyjne i mogą ulegać przesunięciu, ze względu na charakter przeprowadzanych zabiegów i indywidualne potrzeby Pacjentów.

FORMY PŁATNOŚCI

Możliwe formy płatności : gotówka, blik lub karta płatnicza. 

KARTA PODARUNKOWA

Karta upominkowa to idealny pomysł na prezent, przygotowany z myślą o naszych Pacjentach i ich bliskich. Tym eleganckim zaproszeniem możesz podarować bliskiej osobie możliwość zadbania o własne zdrowie i piękno w naszym Centrum.

Kartę można zakupić osobiście w rejestracji - jest wystawiana na wskazaną kwotę lub wyszczególnioną usługę, do wykorzystania jednorazowo lub etapami. Minimalna kwota zakupu wynosi 180 zł. Karta jest imienna, do zrealizowania tylko przez osobę, na którą została wystawiona. Okres ważności karty to 3 miesiące od dnia zakupu. Karty nie mogą być wymieniane na gotówkę, nie podlegają zwrotowi. Karta ważna jest wyłącznie z podpisem dr Anety Szulskiej-Schoepp.

W celu uzgodnienia terminu wizyty należy umówić się telefonicznie przez recepcję naszego centrum. Podczas rejestracji prosimy o informację, że płatność będzie dokonywana kara upominkową. Przed wizytą/zabiegiem prosimy o okazanie karty w recepcji w celu potwierdzenia jej realizacji.

REGULAMIN PROMOCJI

Oferujemy naszym Pacjentom sezonowe promocje dotyczące cen zabiegów. Informacje o aktualnych  promocjach i ich warunki są zawsze dostępne na naszej stronie internetowej www.perfect-derm.com

MIEJSCA PARKINGOWE

Przed naszym centrum znajduja się bezpłatne, niestrzeżone miejsca parkingowe.

ZASADY UDOSTĘPNIANIA DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Zasady udostępniania dokumentacji medycznej określają przepisy zawarte w art. 23 i art. 26 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Dokumentacja medyczna udostępniana jest na wniosek bezpośrednio Pacjentowi, którego ta dokumentacja dotyczy, przedstawicielowi ustawowemu Pacjenta: rodzicowi niepełnoletniego dziecka, po potwierdzeniu tożsamości; opiekunowi ustanowionemu przez sąd, za okazaniem stosownego orzeczenia oraz osobie upoważnionej przez Pacjenta. W celu ułatwienia wnioskowania o udostępnienie dokumentacji, należy zgłosić się do rejestracji celem ustalenia terminu. 

REKLAMACJE

W przypadku niezadowolenia z usług prosimy o kontakt z rejestracją, w celu rozwiązania problemu.